معرفی-شرکت-بهسا

معرفی شرکت هلدینگ مهندسی بهینه سنجش آزما ( مهندسی بهسا)

  •  شرکت مهندسی بهینه سنجش آزما در سال 1378 در راستای سیاستهای توسعه صنعتی و همچنین گرایش سازمانها به اخذ استانداردهای مدیریت کیفیت با هدف ارائه خدمات مشاوره در زمینه استقرار نظامهای مدیریت کیفیت بویژه سری استانداردهای بین المللی ISO، طراحی و ایجاد آزمایشگاههای آزمون و کالیبراسیون ، تجهیزات و آموزش ایجاد گردید.
  • با توجه به سابقه اجرایی مدیریت کارکنان این مجموعه با بیش از 30 سال فعالیت در زمینه خدمات کالیبراسیون و با توجه به خط مشی تعیین شده فعالیتهای اجرایی کالیبراسیون نیز به ماموریت این سازمان اضافه گردید.
  • با توجه به سوابق موجود ، مدیریت و کارکنان این شرکت از تجربه لازم در زمینه ارائه خدمات کالیبراسیون در بخشهای دولتی و خصوصی مانند مراکز تحقیقات صنعتی و دانشگاهی ، تولید و توزیع برق ، صنایع نفت و گاز ، صنایع غذایی ، صنایع کشتی سازی ، صنابع خودروسازی ، صنایع سیمان ، پتروشیمی ، تجهیزات پزشکی ، صنایع رنگ و رزین و …. برخوردار میباشند.
  • خدمات کالیبراسیون ارائه شده توسط این شرکت از قابلیت ردیابی به استانداردهای ملی و بین المللی مانند UKAS و DKD برخوردار میباشد.
  • با توجه به تحولات مستمر و تکنیکهای جدید در امر اندازه گیری ، به منظور توسعه فرآیندهای کالیبراسیون این شرکت حداکثر تلاش خود را معطوف تا از تجهیزات مرجع بروز و از سخت افزار و نرم افزارهای جدید استفاده نماید.
  • ارائه خدمات کالیبراسیون تجهیزات بیش از 400 جایگاه CNG در سرار کشور توسط این شرکت انجام گردیده است.
  • فروش و تعمیر کلیه قطعات مرتبط با جایگاههای CNG توسط این شرکت قابل اجراست.
  •  عقد قرارداد با شرکت کشتیرانی جنوب جهت ارائه خدمات کالیبراسیون 93 فروند شناور در قالب قرارداد.
  • ایجاد آزمایشگاه مجهز کالیبراسیون مطابق با استانداردهای بین الملی در اسکه شهید رجایی.
هلدینگ بهینه سنجش آزما
ردیفعنوان

شماره استاندارد

شماره گواهی نامه / تأییدیهسازمان صادر کننده
1سیستم مدیریت کیفیتISO9001-200899811383GSA
2الزامات عمومی برای احراز صلاحیت آزمایشگاه آزمون و کالیبراسیونISO/IEC17025-2005NACI/LAB/413مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران
3تأییدیه آزمایشگاه همکار—-—–ایتراک و ساپکو
4تأییدیه آزمایشگاه همکار—-—–سازه گستر سایپا
5دارای لوح زرین (TOP TEN) سال 2013 شرکتهای برتر جهت عملکرد خوب—-ID903260انگلیس
6کسب عنوان آزمایشگاه کالیبراسیون نمونه کشور در سال 1395—-—-سازمان ملی استاندارد
7مدال برنز TOP TEN کانادا در سال 2014 در کشور ترمنستان به عنوان آزمایشگاه برتر در منطقه اوراسیا در زمینه خدمات—-—-TOP TEN AWARDS  ارمنستان

با توجه به سیاست های این شرکت که مبتنی است بر رضایت مشتریان ، امید است که با همکاری متقابل نسبت به ارائه خدمات مطلوب ، کاهش هزینه و زمان تحویل ، به این مهم دست یابیم.