معرفی-شرکت-بهسا

معرفی شرکت هلدینگ مهندسی بهینه سنجش آزما ( مهندسی بهسا)

.

  •  هلدینگ مهندسی بهینه سنجش آزما در سال 1378 در راستای سیاستهای توسعه صنعتی و همچنین گرایش سازمانها به اخذ استانداردهای مدیریت کیفیت با هدف ارائه خدمات مشاوره در زمینه استقرار نظامهای مدیریت کیفیت بویژه سری استانداردهای بین المللی ISO، طراحی و ایجاد آزمایشگاههای آزمون و کالیبراسیون، احراز کیفیت ، تجهیزات و آموزش ایجاد گردید.
  • با توجه به سابقه اجرایی مدیریت کارکنان این مجموعه با بیش از 30 سال فعالیت در زمینه خدمات کالیبراسیون و با توجه به خط مشی تعیین شده فعالیتهای اجرایی احراز کیفیت و معتبرسازی فرآیندها نیز به ماموریت این سازمان اضافه گردید.
  • با توجه به سوابق موجود ، مدیریت و کارکنان این شرکت از تجربه لازم در زمینه ارائه خدمات کالیبراسیون و احراز کیفیت (Qualification and Validation) در بخشهای دولتی و خصوصی و هلدینگ های حوزه سلامت مانند مراکز تحقیقات صنعتی و دانشگاهی ودانش بنیان در حوزه های صنایع مادرو استراتژیک : نفت ، گاز ، پتروشیمی ، پخش و پالایش ، صنعت خودروسازی و قطعه سازی ، انرژی (برق و خورشیدی ) ، صنایع سلامت محور(دارو ، آرایشی و بهداشتی ، غذایی ، لبنی ، دامی ، فرآورده های خونی و پلاسما ، صنایع شیمیایی ، تجهیزات پزشکی و ملزومات پزشکی…) تولید و توزیع برق ، صنایع کشتی سازی ، صنایع سیمان ، تجهیزات پزشکی ، صنایع رنگ و رزین و کلیه انبارهای مرتبط به نگاهداشت محصولات سلامت محور…. برخوردار میباشند.
  • خدمات کالیبراسیون و احراز کیفیت (Qualification and Validation) ارائه شده توسط این شرکت از قابلیت ردیابی به استانداردهای ملی و بین المللی مانند UKAS و DKD برخوردار میباشد.
  • با توجه به تحولات مستمر و تکنیکهای جدید در امر اندازه گیری ، به منظور توسعه فرآیندهای کالیبراسیون و احراز کیفیت این شرکت حداکثر تلاش خود را معطوف تا از تجهیزات مرجع بروز و از سخت افزار و نرم افزارهای جدید استفاده نماید.
  • ارائه خدمات کالیبراسیون تجهیزات بیش از 400 جایگاه CNG در سرار کشور توسط این شرکت انجام گردیده است.
  • فروش و تعمیر کلیه قطعات مرتبط با تجهیزات آزمایشگاهی (HPLC , GC, INCUBATOR)، تجهیزات مصرفی انواع هواسازها (HVAC) و اتاق های تمیز ، سیستم های آبساز (انواع فیلتر) و جایگاههای CNG توسط این شرکت قابل اجراست.
  •  عقد قرارداد با شرکت کشتیرانی جنوب جهت ارائه خدمات کالیبراسیون 93 فروند شناور در قالب قرارداد.
  • ایجاد آزمایشگاه مجهز کالیبراسیون مطابق با استانداردهای بین الملی در اسکه شهید رجایی.
  • عقد قرارداد با هلدینگ های معتبر در حوزه ی دارو(گروه برکت ، گروه شفا ، گروه سیناژن ، بیمه سلامت ، پارک های علمی فناوری پردیس ، دانشگاههای علوم پزشکی مشهد ، تهران، ایران ، مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی تهران و …) ، صنایع غذایی ، خودروسازهای داخلی (ایران خودرو ، سایپا ، سازه گستر)، صنایع الکترونیکی
هلدینگ بهینه سنجش آزما

افتخارات

behsagga

سیستم کنترل و کیفیت

NACI-logo-website

تأیید صلاحیت NACI

بهسا غذا و دارو

همکار آزمایشگاه مرجع دارو وغذا

glp
behsa-top-ten

لوح زرین TOP TEN

مدال برنز TOP TEN کانادا

سازمان-استاندارد-بهسا.jpg

آزمایشگاه نمونه سال 95

sapco-sejehgostar-behsa

تأییدیه آزمایشگاه همکار

با توجه به سیاست های این شرکت که مبتنی است بر رضایت مشتریان ، امید است که با همکاری متقابل نسبت به ارائه خدمات مطلوب ، کاهش هزینه و زمان تحویل ، به این مهم دست یابیم.

پیمایش به بالا